اعطای نمایندگی و عاملیت مجاز انواع روغن موتور مستقیم از کارخانه

اعطای نمایندگی و عاملیت مجاز انواع روغن موتور مستقیم از کارخانه

شرایط اعطای نمایندگی کارخانجات

روغن موتورسازی چگونه است؟ آیا میدانید برای اخذ و گرفتن نمایندگی فروش انواع روغن موتورها بصورت مستقیم از کارخانه چه کار باید کرد؟ آیا می دانید چه کسانی می توانند از عاملیت پخش و فروش این محصولات برخوردار شوند؟

باید گفت اصولا کارخانجات و شرکتهای تولیدی که در راستای تولید انواع روانکارهای موتوری و صنعتی هستند در پی افزایش فروش و رساندن محصولات تولیدی به دست مشتریان و مصرف کنندگانی که حتی در دورترین نقاط کشور هستند با قرار دادن نماینده و عاملیتی برای پخش و فروش محصولات خود بدنبال کسب اهداف گفته شده خود هستند.

بیشتر بخوانید: روغن موتور اسپیدی طلایی

اما کارخانجات معمولا برای اینکار شرایط و ضوابطی برای این افراد می گذارد تا علاوه بر اینکه فردی لایق و فعالی را در منطقه مربوطه انتخاب کنند همواره در حفظ اصالت نام و برندشان بکوشند.

اعطای نمایندگی و عاملیت مجاز انواع روغن موتور مستقیم از کارخانه

5

 1. با سلام

  بنده با توجه به تجربه عملی و آموزشی کاملی که در رشته مدیریت پخش و توزیع دارم و بالغ بر 15سال است که در این زمینه در جهت برند نمودن برندهای مطرح بازار تجارب عالی کسب نموده ام و در این جهت رتبه های عالی به دست آورده ام امروز بعد از این همه یال پشتکار و فعالیت علاقه وافری جهت فعالیت در زمینه توزیع روغن موتور بهران و یا ایرانول برای خودم پیدا کرده ام و ایمان دارم در این زمینه فوق العاده موفق می گردم.
  لطفا راهنمائی ام نمائید.

 2. سلام من علاقمند به اخذ نمايندگي روغن موتور مي باشم و داراي مجتمع بين راهي هستم

 3. با عرض سلام بنده علاقمند به اخذ نمایندگی مجاز روغن خودرو میباشم اگر در این مورد مشاوره و اطلاعات و شرایط رو در اختیارم بزارید ممنون میشم

 4. باسلام لطفا شرایط اخذ نمایندگی رو اعلام بفرمایید. هزینه ها و مکان و اعتبارات و….

 5. سلام
  من علاقمند به اخذ نمایندگی یا عاملیت پخش روغن خصوصا شرکت بهران هستم
  لطفا راهنمایی فرمایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.