مجموعه بهتاز روانکار دابو شما را به خرید بهترین محصولات روغن موتور و فیلتر هوا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکزپخش فیلتر بهران- فروش عمده فیلتربهران-خرید آنلاین بهران فیلتر

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکزپخش فیلتر بهران- فروش عمده فیلتربهران-خرید آنلاین بهران فیلترشرکت تولیدی و صنعتی بهران فیلتر (سهامی خاص) از سال 1372 با حضور وزیر صنایع وقت افتتاح شد و در زمینه تولید انواع فیلترهای خودرو ، صنعتی و نیروگاهی در ایران فعالیت داشته است. این شرکت توانسته با استفاده از تجهیزات وماشین آلات پیشرفته در خط تولید ،مواد اولیه مرغوب و با همکاری پرسنل متخصص و کارآزموده در مدت کمتر از شش ماه موفق به دریافت مجوز استاندارد ملی ایران گردد و هم اکنون خودرا ملزم به رعایت استانداردهای ملی به شماره های 2525 و 34 به ترتیب برای فیلترهای روغن و هوا نموده است . این شرکت برای اولین بار در صنعت فیلتر ایران استاندارد ISO9002 را در سال 1377 از شرکت DQS آلمان اخذ نمود و بار دیگر در سال 1380 برای اولین بار در صنعت فیلتر ایران گواهینامه ISO9001:2000 را دریافت نموده و نیز در ادامه تلاش در جهت توسعه کیفی در سال 1387 موفق به دریافت گواهینامه ISO/TS 16949 شده است. همچنین این شرکت به عنوان واحد برتر در سال 74 از سوی اداره صنایع استان خراسان و به عنوان واحد نمونه سال 78 از سوی اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان شناخته شده است.در مرکز پخش روغن موتور و فیلتر  شرکت بهتاز روانکار می توانید نمونه هایی از محصولات بهران فیلتر را با بهترین کیفیت و بسته بندی های استاندارد با قیمت مناسب و تخفیف عالی همچنین بصورت آنلاین دریافت نماییدکافیست با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید.

مرکزپخش فیلتر بهران- فروش عمده فیلتربهران-خرید آنلاین بهران فیلتر

شرکت تولیدی و صنعتی بهران فیلتر (سهامی خاص) از سال 1372 با حضور وزیر صنایع وقت افتتاح شد و در زمینه تولید انواع فیلترهای خودرو ، صنعتی و نیروگاهی در ایران فعالیت داشته است. این شرکت توانسته با استفاده از تجهیزات وماشین آلات پیشرفته در خط تولید ،مواد اولیه مرغوب و با همکاری پرسنل متخصص و کارآزموده در مدت کمتر از شش ماه موفق به دریافت مجوز استاندارد ملی ایران گردد و هم اکنون خودرا ملزم به رعایت استانداردهای ملی به شماره های 2525 و 34 به ترتیب برای فیلترهای روغن و هوا نموده است . این شرکت برای اولین بار در صنعت فیلتر ایران استاندارد ISO9002 را در سال 1377 از شرکت DQS آلمان اخذ نمود و بار دیگر در سال 1380 برای اولین بار در صنعت فیلتر ایران گواهینامه ISO9001:2000 را دریافت نموده و نیز در ادامه تلاش در جهت توسعه کیفی در سال 1387 موفق به دریافت گواهینامه ISO/TS 16949 شده است. همچنین این شرکت به عنوان واحد برتر در سال 74 از سوی اداره صنایع استان خراسان و به عنوان واحد نمونه سال 78 از سوی اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان شناخته شده است.

در مرکز پخش روغن موتور و فیلتر  شرکت بهتاز روانکار می توانید نمونه هایی از محصولات بهران فیلتر را با بهترین کیفیت و بسته بندی های استاندارد با قیمت مناسب و تخفیف عالی همچنین بصورت آنلاین دریافت نمایید

کافیست با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید.

محمدرضا قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بهتاز روانکار دابو شما را به خرید بهترین محصولات روغن موتور و فیلتر هوا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید